Доставка їжі Алмати та Нур-Султан / Замовлення їжі (2022)

Запитання:

Де можна зробити замовлення та доставку їжі Алмати та Нур-Султан ?

Відповідь:

Зробила замовлення на сайті chickenem.kz, відразу передзвонив менеджер, все швидко підтвердив. Я попередила, що при оплаті потрібна здача. Усі привезли під час як і обіцяли, розрахунок без проблем. І найголовніше куртка дуже смачна! Дякую за сервіс!

Як працюють послуги доставки їжі і «Що змінилося?»

Доставка їжі через програму стала такою ж звичною, як готування біля плити. Якщо раніше послуги програвали конкуренцію домашній кухні, пропонуючи тільки фастфуд, то зараз асортимент збільшився в рази. У Росії стала затребуваною бізнес-модель dark kitchen, головна мета якої – оптимізувати витрати. Пандемія теж вплинула на популярність страв навинос. Про те, що сталося з ринком їжі завдяки онлайн-доставці і що буде з ним у майбутньому, поговорили з експертами.

Чим більше замовлень, тим ретельніше потрібно стежити за якістю сервісу. Кур'єри - точки на карті міста, які рухаються за певними векторами. Потрібно розуміти, яке наступне замовлення для них буде зручніше і віддаватиме його.

Середній час доставки зараз – близько 30 хвилин.

Найважливіше для кур'єрів – пам'ятка. Раніше, коли у них траплялися аварії, кур'єри намагалися вирішувати їх самі. Зараз у сервісах доставки діє система внутрішньої підтримки та спеціальні пам'ятки з того, що потрібно робити в екстреній ситуації. Тепер є програма, куди кур'єри можуть швидко написати розповісти про свою проблему.

- September 12 2022

 Рейтинг@Mail.ru